Візитка закладу

    
Дошкільний навчальний заклад №50 «Дельфін»
Адреса: 54018, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 56
Тел.: (0512) 55-89-09, (0512) 55-89-02
Завідувач Янковська Тетяна Іванівна

Здорова, щаслива, успішна дитина – мрія кожної родини і колективу дошкільного навчального закладу № 50.

Завітайте до нас! Тут на кожного малюка чекає «океан щасливого дитинства».На вулиці усім знайомій

Стоїть казковий чудо-дім.

Садочок рідний наш, чудовий,

Збирає всіх щоранку він.

Тут на кульках кольорових

Лине в небо дітвора.

Наш «Дельфінчик» – це чудовий

Світ любові і добра.!    У дошкільному закладі працює висококваліфікований, творчий колектив педагогів, який впроваджує в практику своєї роботи нові педагогічні технології, працює над розвитком творчої особистості,впроваджує в практику роботи з дітьми авторську інтегровану особистісно-орієнтовану технологію професора С.І.Якименко». Головна мета дошкільного закладу – виростити здорову, творчу, інтелектуально розвинену дитину; надати знання про природу, людину, суспільство, можливість знайти себе в різних видах продуктивної, творчої діяльності; сформувати цілісний світогляд, уміння реалізувати свій природний потенціал, життєву компетенцію; забезпечити гармонійний розвиток особистості кожної дитини, враховуючи її здібності, нахили, психологічні та індивідуальні особливості.

   До ваших послуг професійна допомога: вихователя методиста, практичного психолога, старшої медичної сестри , вчителя-логопеда, музичного керівника, інструктора з фізичного виховання.

   Щороку у нас у нас отримують дошкільну освіту 250 дітей. Садочок має стаціонарний плавальний басейн, фізкультурна і музична зали, медичний процедурний кабінет, спортивний майданчик, автомістечко, квітучі майданчики з критими верандами.

   Гостинно запрошуємо дітей : у дві групи для дітей раннього віку; чотири групи загального розвитку для дітей дошкільного віку, чотири спеціальні групи для дітей дошкільного віку: дві логопедичні, дві санаторні групи. Мова навчання – українська.


            


Для зарахування дитини до закладу  дошкільної освіти № 50 "Дельфін" необхідно: 1.       Зареєструвати заяву на зарахування дитини в електронній реєстрації дітей в ДНЗ 
2.       Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.
3.       Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ) 
4.       Карта профілактичних щеплень (форма № 63) оригінал та дві ксерокопії.
5.       Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини. 
6.       При наявності пільг – документи, що їх підтверджують
7.       Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
8.       Папку для зберігання документів ("Дело"), поштовий конверт без марки.
9.       До спеціальної групи для дітей з вадами мовлення зарахування відбувається за наявності висновку психолого-медико-педагогічної консультації та направлення управління освіти Миколаївської міської ради.

Для створення комфортних умов перебування дитини в ЗДО необхідно:
-         не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - колготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);
-         змінне взуття (кімнатні тапочки із задниками);
-         піжама для сну;
-         два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;
-         підписати  білизну, одяг та інші речі.

                            
Пам’ятка для батьків
ü  Заклад освіти працює 5 днів на тиждень з 6:30 до 18:30. Працює чергова група: вранці – з 6.30 до 7.00, ввечері – з 17.30 до 18.30. Прийом дітей з 6:30 до 7:45. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини – необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
ü  Про неможливість приходу дитини в дошкільний заклад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО.
ü  Дитина, що не відвідує заклад освіти більше трьох  днів приймається з довідкою від лікаря.
ü  Плата за харчування дитини здійснюється до 10 числа поточного місяця.
ü  Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.